Bahçe Sulama Sistemleri

Sulama Sistemleri

Cadde Tesisat  Sulama Sistemleri evinizde yada sitenizde baçleleriniz siz hiç yorulmadan otomatik olarak sulamak için hizmetinizdeyiz. Otomatik sulama sistemi, bitkilerin, bahçelerin su ihtiyacını karşılamak için otomatik olarak kontrol edilmesini sağlayan sisteme verilen bir isimdir. Bu sitem ile bahçenizin, çimlerinizin su ihtiyacının karşılanmasında bu sistem sayesinde suyun israf edilmesini engellemektedir.

Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik bahçe sulama sistemiyle homojen bir sulama sağlar buda çimlerinizin sararmalarını engeller. En iyi sulama zamanları güneş ışınlarının tesirini azaltığı zamandır su buhar olmadan toprağa işler. Otomatik bahçe sulama sistemindeki kontrol paneli sayesin de istediğiniz zaman ve surelerde sulamanızı sağlar.

Damla Sulama Sistemleri

Damla sulama suyun özel filtreler kullanılarak içindeki kum, kil,yosun vb. pisliklerden temizlendikten sonra tarla,bahçe ve seralardaki bitkilere su ve gübre vermek için fabrikalarda özel olarak üretilmiş damla sulama boruları kullanarak bitkilerin direkt kök bölgesine suyun ve gübrenin damlalar halinde azar azar ve sık sık verilmesi demektir.

Sulama Sistemleri

Bahçe Sulama Sistemleri

Sulama sistemi

Bu sitemin kurulmasında, profesyonel firmalardan birisi olan bu firma, özellikle toprağın içine gömülerek toprak üstünde herhangi bir boru görünmemektedir. Otomatik sulama sistemi kuracak olan firma bahçenize gelerek, keşif çalışması yaparak sağlam bir sitem için planlama yapmaktadır. Daha sonra planlamadan sonra gerekli boru ve diğer ekipmanlar hazırlanarak bahçeye gelinir. Boruların döşenmesi için su borularının gömüleceği oluklar açılması gerekmektedir. Açılan bu oluklara yerleştirilen bu borular birleştirilerek ana boruya bağlanır.

Otomatik Sulama

Daha sonra otomatik sulama sistemi işlevini sağlayan otomatik vana sitemi ana şebekeye eklenerek boruların izolasyonunun sağlanması gerekmektedir. Bu izolasyonun yapılması şarttır. Çünkü kış aylarında buzlanmanın önlenmesi için bu şarttır. Bu işlemin ardından herhangi bir şekilde donmanın olmaması için ekstra bir önlem alınmasına gerek yoktur. Bu sitem zaman ayarlı olabilmektedir. Bu sayede belli zaman aralıklarında sulama yapılarak bitkinin en üst düzeyde verime sahip olmasını sağlayacaktır. Ayrıca sulama sistemi bünyesinde bulunan yağmur sensörü sayesinde ekstra sulama yapmadan bunu erteleyerek farklı bir zamanda otomatik sulama sistemi ile otomatik olarak sulama yapma imkanını sunmaktadır.

Sulama Sistemleri

Sulama Sistemleri

Cadde Tesisat  Sulama Sistemleri

 

Yoruma kapalı.

© 2024 cadde sıhhi tesisat. Tüm Hakları Saklıdır.
Tarafından desteklenmektedir.

× TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER