Doğalgaz Petek Tesisatı

Doğalgaz Petek Tesisatı

Doğalgaz Petek Tesisatı Kat Kaloriferi Tesisatı yaptırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizi aramak. Sizin için gerekli olan bütün işlemleri biz hallediyoruz. Ev veya iş yerinize kalorifer tesisatı montajı ile ilgili işlemleri halletmeniz için gereken herşeyi yapıyoruz.

Doğalgaz Petek Tesisatı

Doğalgaz Petek Tesisatı

Kat Kaloriferi Tesisatı

Kat Kaloriferi Tesisatı

Kat Kaloriferi Tesisatı

Doğalgaz ve Lpg yakmak üzere geliştirilmiş olan kombi kat kaloriferlerinin ülkemizdeki kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır.

Kombilerin en önemli avantajı, kullanıcıya arzu ettiği konfor koşullarını bağımsız olarak temin edebilme serbestliği sağlamasıdır.

Diğer önemli avantajı ise ısının aynı konut içerisinde üretilip   tüketilmesi sayesinde istenilmeyen ısı kayıplarının minumum düzeyde kalması ve kullanımının ekonomik olmasıdır.

En önemli dezavantajı ise ilk yatırım maliyetinin özellikle çok daireli apartmanlarda merkezi ısıtma sistemlerine göre yüksek olmasıdır. Işlevsel özellikleri bir takım farklılıklar içeren kombi cihazlarının seçiminde yapılan hatalar ısınma sorunları oluştururken yakıt tüketimini de olumsuz yönde etkilemektedir.

Montajlarda yapılan hatalar ise işletme esnasında cihazlarda karşılaşılan sorunları artırmakla birlikte sonu ölümle bitebilen müessif olaylara neden olabilmektedir.

Kombi kat kaloriferi yatırımının hem tekniğe uygun, hem de ekonomik endi kullandığı gaz parasını ödediği için binada para toplama problemi de ortadan kalkmaktadır.

Kat Kalorifer Tesisatı Fiyatı Ne Kadardır?

Maliyeti yüksek ve zahmetli işlemler olan kalorifer tesisatı döşenme işlemleri sonucu beklenilen verimin sağlanamaması veya ekonomik anlamda fazla sarfiyata sebep olması kullanıcıyı hiç memnun etmeyecek sorunlardır.

Bu sorunların sebebi genellikle yanlış kurulum, kalitesiz malzeme seçimi ve zaman içinde yapı kalitesine bağlı olarak ortaya çıkacak çevre kaynaklı problemler olabilir. Yanlış kurulumun nasıl olacağına bakarsak tesisatın ısı iletimini gerçekleştiren önemli aracıları olan boruların döşenmesinde ki planlama hataları sistemin genelinin kalitesinin düşmesine sebep olabilir. Buna göre boruların gidiş yönlerinin sağlıklı olarak belirlenmesi gerekir.

Bu noktada binanın mevcut bulunduğu yön de çok önemlidir. Bunun yanında boruların hedeflere ulaşırken mümkün olduğunca az şekilde dönüş yapmaları da akışın hem hızlı hem de verimli olmasını sağlar. Bu işlemin yolu da tesisat kurulmadan önce işlemi yapacak profesyonel kişilerin detaylı bir keşif yapmalarından geçer.

Doğalgaz Petek Tesisatı

Doğalgaz Petek Tesisatı

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi İstanbul Anadolu ili sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz tesisat doğalgaz ve kalorifer tesisatında  sertifikalı makina mühendisi ve tesisat ustalarıyla sizlere yardıma hazırdır.

Doğalgaz Tesisatı

İstanbul doğalgaz yetkili servis firmamız doğalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini sadece İstanbul içinde verebilmektedir.

Bir çok markanın ürünlerinin satışını yapan firmamız özellikle Eca, Demirdöküm, Ariston, Buderus, Viessman, Baymak, Bosch, Ferroli, Airfel markaların ürünlerinin satışı yapmaktadır. Kombi Dükkanı firmamız, müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp çalışmakta olduğumuz bir çok marka sayesinde ürün çeşitliliği ile alternatif çözümler sunabilmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası içi bir çok ilçeye Doğalgaz Petek Tesisatı hizmetini ücretsiz keşif yaparak vermektedir.

Yoruma kapalı.

© 2024 cadde sıhhi tesisat. Tüm Hakları Saklıdır.
Tarafından desteklenmektedir.

× TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER